harmonogram pracy

HARMONOGRAM  PRACY  PRACOWNIKÓW PORADNI  PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNEJ  W  BRZESKU 
w  ROKU SZKOLNYM 2020/2021 obowiązujący od 01.09.2020 r.

l.p. Nazwisko i imię Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.   Chmielarz Iwona 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00 8:00 – 12:00 14:00 – 18:00 8:00 – 12:00
2.      Cichońska Agnieszka 13:00 – 17:00 13:00 – 17:00 13:00 – 17:00 09:00 – 13:00 8:00 – 12:00
3.      Dobranowska Ewa 07:30 – 11:30 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00  09:00 – 13:00 13:00 – 17:00
4.      Garlacz Aneta 8:00 – 12:00 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00 09:00  – 13:00 13:00 – 17:00
5.      Janicka Agata 13:00 – 17:00 13:00 – 17:00 07:30 – 11:30 14:00 – 18:00 07:30 – 11:30
6.      Jankowska Wiesława 07:30 – 11:30 08:00 – 12:00 07:30 – 11:30 14:00 – 18:00 13:00 – 17:00
7.      Krüger – Nalepka Anna 13:00 – 17:00 07:30 – 11:30 13:00 – 17:00 09:00 – 13:00 13:00– 17:00
8.      Kuśnierz Magdalena 13:00 – 17:00 07:30 – 11:30 07:30 – 11:30 14:00 – 18:00 13:00 – 17:00
9.   Lambert-Gaudnik Agnieszka 8:00 – 12:00 08:00 – 12:00 03:00 – 17:00 09:00 – 13:00 7:30 – 11:30
10.     Mądry – Kupiec Małgorzata 13:00 – 18:00 07:30 – 12:30
11.   Mikulińska Lucyna 13:00 – 17:00 13:00 – 17:00 07:30 – 11:30 09:00 – 13:00 13:00 – 17:00
12.   Mišt-Szkarłat Beata 13:00 – 17:00 13:00 – 17:00 07:30 – 11:30 09:00 – 13:00 07:30 – 11:30
13.   Pawlik Anna 07:30 – 11:30 07:30 – 11:30 07:30 – 11:30 14:00 – 18:00 13:00 – 17:00
14.   Przechrzta Filip 13:00 – 17:00 07:30 – 13:30  –
15.   Sosin – Szefer Dominika 08:00 – 12:00 13:00 – 17:00 13:00 – 17:00 09:00 – 13:00 8:00 – 12:00
16. Wandas Paulina 8:00 – 12:00 8:00 – 12:00 13:00 – 17:00 14:00 – 18:00 8:00 -12:00
17.   Zelek Grzegorz 13:00 – 17:00 07:30 – 11:30 7:30 – 11:30 09:00 – 13:00 07:30 – 11:30

PRACOWNICY ADMINISTRACJI I OBSŁUGI

l.p. Nazwisko i imię stanowisko Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
1.      Franczyk Maria główny księgowy 07:00-15:00 07:00-15:00 15:00 – 19:00
2.      Zelek Małgorzata pracownik obsługi 13:00 – 17:00 12:00 – 15:00 13:00 – 17:00 14:00 – 18:00 12:00– 15:00
3.      Przepiórka Agnieszka specjalista 09:00 – 17:00 07:00 – 15:00 09:00 – 17:00 07:00 – 15:00 09:00 – 17:00
4.      Wiśniowska Anna sekretarka 07:00 – 15:00 09:00 – 17:00 07:00 – 15:00 10:00 – 18:00 07:00 – 15:00
5.      Nowak Anna inspektor BHP 15:00 – 17:00